Sediul Targu Mures

     Cariere

 Leco este unul dintre principalii distribuitori de piese de schimb pentru industrie si agricultura din Romania, cu o experienta de peste 25 de ani in domeniu, o companie 100% romaneasca, ne bazam pe cunostintele tehnice insemnate ale echipei noastre si in calitate de reprezentant al unor branduri de top international, oferim solutii complete clientilor nostri.

Suntem o echipa dinamica, stabila, ne dezvoltam continuu si suntem mereu in cautarea unor colegi noi dispusi sa se alature echipei noastre!

Daca ai cel putin un raspuns „DA” la intrebarile noastre de mai jos, aplica la unul dintre posturile noastre disponibile!

  • Iti plac provocarile?
  • Ai avut mereu o inclinatie tehnica?
  • Ai fi interesat de procesele si produsele de intretinere?
  • Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in continua crestere?
  • Doresti sa te dezvolti atat personal cat si profesional?
  • Accepti perfectionarea continua?
  • Doresti sa ai siguranta zilei de maine?

Posturi disponibile in acest moment:

I. SPECIALIST MARKETING

Data publicare: 2017.07
Locatia: Targu Mures
Descrierea postului:
Dezvolta continuu imaginea si identitatea firmei, atat in mediu fizic cat si online. Realizeaza si asigura materiale promotionale necesare colegilor (cataloage, brosuri, etc.). Organizeaza si coordoneaza evenimentele companiei. Construieste si actualizeaza baza de date cu clienti a companiei. Planifica si realizeaza campanii de newsletter pe platforme on-line, ulterior evalueaza si raporteaza eficienta acestora conducerii si a echipei de vanzari. Click aici pentru o descriere de post mai detaliata.

In cazul in care sunteti interesat de acest post va rugam trimiteti CV pe adresa: office@leco.ro specificand denumirea postului pentru care candidati.

II. REPREZENTANT VANZARI – KEY ACCOUNT MANAGER BISTRITA

Data publicare: 2017
Locatia: Bistrita
Cunoaste foarte bine produsele comercializate, acorda asistenta tehnica primara clientilor, dezvolta portofoliului de clienti, ii viziteaza saptamanal (rute predefinite), planifica si realizeaza vanzari in concordanta cu strategia firmei, pentru atingerea targetelor si intocmeste rapoarte saptamanal.

Societatea noastra este
certificata

Home | Despre noi | Produse-Cataloage | Servicii | Distribuitori | Cariere | Contact